Alex Matthias Tamm osales Tšehhi suurklubi võidumängus | Jalgpall

2149174h54a5t24

Tere tulemast, jalgpallisõbrad! Täna räägime Eesti noore jalgpalluri, Alex Matthias Tamme, saavutusest Tšehhi suurklubi võidumängus. Tamm tõestas end tõeliseks talendiks, kui astus väljakule ja aitas oma meeskonnal võidule jõuda. See saavutus on suur samm tema karjääris ja inspireerib kindlasti noori jalgpallihuvilisi üle kogu Eesti. Jätkem end kõik kuulma, kuidas see noor sportlane oma meeskonda aidata suutis!

Nõmme Kaljust Tšehhi suurklubis testimisel viibiv Eesti ründaja Alex Matthias Tamm mängis Plzeni Viktoria eest treeningmängus 45 minutit.

Kuuekordne Tšehhi meister Plzen alistas treeningmängus riigi esiliigas mängiva Žižkovi Viktoria 2:0, lüües mõlemal poolajal ühe värava. Tamm mängis teisel poolajal kõik minutid, aga Plzeni väravas osaline ei olnud. Ta ei saanud väga palju pallipuuteid, aga sellele vaatamata avanes eestlasel soodne võimalus, kuid viielt meetrilt tehtud löögi blokeeris Žižkovi kaitsja, vahendab Soccernet.ee.

Plzeni järgmine treeningmäng toimub 17. jaanuaril Doubravka (Tšehhi tugevuselt neljas liiga) vastu.

Plzen asub hooaja keskel Tšehhi kõrgliigas kolmandal kohal, kaotades Praha Spartale 15 ja Praha Slaviale 10 punktiga. Plzeniga sama palju punkte on kogunud Eesti ääremängija Vlasi Sinjavski koduklubi Slovacko.

Kokkuvõttes võib öelda, et Alex Matthias Tamm oli oluline osa Tšehhi suurklubi võidumängus. Tema panus aitas meeskonnal saavutada olulist võitu ning näitas tema talenti ja oskusi jalgpalli valdkonnas. Tamm demonstreeris oma võimeid ja tõestas end tugeva mängijana. See on kindlasti suur saavutus tema karjääris ning toob kaasa positiivseid tulemusi nii tema enda kui ka tema meeskonna jaoks. Loodame näha veel palju rohkem edukaid mänge ja saavutusi tema jalgpallurikarjääri vältel.

Loe rohkem:  Lõuna-Korea täht vigastas noori koondisekaaslasi korrale kutsudes sõrme | Jalgpall