Sporting ja Kalev leppisid viigiga, Getter Saar lõi Flora eest kübaratriki | Jalgpall

2465362hdb52t24

In the heart of Estonia, where the Baltic Sea meets the lush green countryside, a thrilling tale of sportsmanship unfolded. FC Flora and FC Kalev, two rival teams, clashed in a fierce match, with the outcome hanging precariously in the balance. Amidst the intensity, Getter Saar, Flora’s star player, struck the decisive blow, securing a stunning 3-2 victory for her team. As the final whistle blew, the Flora faithful erupted in jubilation, while Kalev’s fans left the pitch with heads held high, already plotting their next move. This was a day that would be etched in Estonian football history forever.

Laupäeval mängiti naiste jalgpalli meistriliigas kaks kohtumist, kus Sporting ja Kalev leppisid väravateta viigiga ning Flora alistas Tammeka tulemusega 6:1.

Teistkordselt sel hooajal leppisid Saku Sporting ja JK Tallinna Kalev viiki – kui esimeses omavahelises kohtumises lõi kumbki ühe värava, siis 14. vooru kohtumises jäid väravad löömata, vahendab jalgpall.ee.

Liigatabelis jättis viigipunkt naiskonnad endistele positsioonidele: Saku Sporting on kümne mängu järel kogutud 18 punktiga teisel positsioonil, kuid ühe mängu vähem pidanud Tabasalu hiilib neil ühe punkti kaugusel kannul. Kalev jätkab võistlemist viiendalt realt, kui kokku on teenitud 11 punkti. Kalevi lähim jälitatav on nelja ning lähim jälitaja kahe punkti kaugusel.

Tabeliliider Tallinna FC Flora käristas lähima jälitaja Sportingu ees vahe kümnepunktiliseks, kui koduväljakul oldi 6:1 parem Tartu JK Tammekast. Vaheajale läks Flora kaheväravalises eduseisus, kui täpsust näitasid Getter Saar ja Kristina Teern. Teise poolaja alguses kasvatas edu Lisette Tammik, 61. minutiks vormistas Saar kübaratriki ning kolm minutit hiljem lisas oma teise tabamuse Teern. Kohtumise viimase ja Tammeka auvärava eest kandis 79. minutil hoolt Liisa Merisalu.

Loe rohkem:  Suursoosik Lõuna-Korea langes poolfinaalis | Jalgpall

Floral on kümne mänguga kirjas üheksa võitu ja üks viigitulemus. Tammeka on sama arvu mängudega kirjutanud enda nimele viis võidutulemust ning kogutud 15 silma paigutavad naiskonna neljandale tabelireale. Lähimast jälitatavast lahutab naiskond kaks punkti, edu lähima jälitaja ees on aga kahepunktiline.

Meistriliiga jätkub 10. vooru kohtumistega pärast naiste koondisepausi – 10. juulil.

“Iran Thomas’ header was enough as Sporting and Kalev shook hands with a draw, while Keidi Archer’s spectacular penalty saved Flora from dear defeat. Estonia’s Premier League once more showcased its unpredictable nature on matchday. With neither Nõmme Kalju nor Levadia managing clean sheets, the door is ajar for challengers to close the gap before the season’s end. In tonight’s thrilling 2-hour encounter, the teams battled fierce and left it all in the pitch, leaving fans in cheers and anticipation for what the rematch will bring.”