16-aastase ründaja värav tõstis Barcelona teiseks | Jalgpall

2300547h932bt24

Eesti jalgpallisõpru rõõmustab Barcelona noore ründaja saavutus, kui 16-aastane talent tabas võrku ja tõstis klubi teiseks. See ajalooline hetk on jätnud jalgpallimaailma tummaks ning tõestab, et noortel on võimeid teha suuri asju. Barcelona fännidele on see kindlasti inspiratsiooniks ja tõestuseks, et järgmised staarid on juba kohal. Oleme tunnistajaks tuleviku jalgpallitähe säravale tõusule ja saame olla uhked, et oleme näinud tema esimest suurt saavutust!

Barcelona alistas Hispaania jalgpalli kõrgliiga 28. voorus kodus Mallorca 1:0 ja kerkis tabelis vähemalt ööpäevaks teisele positsioonile.

Ilkay Gündoganil oli juba 24. minutil võimalus Barcelona penaltist juhtima viima, aga Predrag Rajkovic tõrjus tema ürituse.

Võidutabamus saabus 73. minutil, kui 35-aastane Robert Lewandowski leidis sööduga kõigest 16-aastase imelapse Lamine Yamali, kelle sooritus lendas värava ülanurka.

Kõigi sarjade peale kaheksa mängu kaotuseta püsiv Barcelona tõusis 61 punkti peale, aga 59-ga jätkav Girona võib juba laupäeva õhtul neist uuesti mööduda, kui kodus saadakse jagu Osasunast.

Hispaania meistrivõistluste liidrina jätkab 27 mängust 66 punkti kogunud Madridi Real, kes võõrustab pühapäeval Celta Vigot.

Kokkuvõttes tõi 16-aastase ründaja värav Barcelona meeskonnale suure võidu, tõstes nad teisele kohale jalgpalli liigatabelis. See saavutus näitab noormängija talenti ja potentsiaali ning annab lootust tulevikuks. Barcelona fännid on kindlasti elevil ja ootavad põnevusega, mis toimub järgmistel mängudel. See värav on suurepärane näide sellest, kuidas noored mängijad saavad anda olulise panuse meeskonna edu saavutamisel. Loodetavasti jätkab see ründaja oma head mängu ja aitab Barcelona veel palju võite saavutada.

Loe rohkem:  Bayernile löödi teist mängu järjest kolm väravat, Bayer püsib tiitlikursil | Jalgpall